Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@ 2030

Nasza Szkoła bierze udział w projekcie CSW 2030

Projekt Cyfrowa Szkoła Wielkopolska 2030

„Cyfrowa Szkoła Wielkopolsk@2030” to projekt Samorządu Województwa Wielkopolskiego realizowany przez Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu w partnerstwie z Ogólnopolskim Operatorem Oświaty w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027.

W Projekcie zaplanowano różnorodne formy wsparcia, takie jak organizację i realizację szkoleń, udostępnienie materiałów dydaktycznych, poradnictwo prawne i psychologiczne.

Podprojekt „Wielkopolska Encyklopedia Cyfrowa”

„Wielkopolska Encyklopedia Cyfrowa” ma wzbudzić zainteresowanie uczniów historią i współczesnością regionu i lokalnego środowiska. W ramach zajęć uczniowie zajmą się odnajdywaniem miejsc, postaci, wydarzeń z ich otoczenia.

Wykłady Akademickie dla uczniów i nauczycieli

pełnią funkcję wspomagającą wszystkie podprojekty poprzez transmisję wykładów prowadzonych przez przedstawicieli świata nauki, kultury, sztuki, gospodarki i życia społecznego, w tym szczególnie przez kadry naukowo-badawcze UAM w Poznaniu.

Strona Projektu