Obiady w nowym roku szkolnym

Drodzy Rodzice.

Już wkrótce rozpocznie się nowy rok szkolny - uroczyste rozpoczęcie 4 września 2023r (poniedziałek)

W naszej szkole obiady będą wydawane od wtorku 5 września.

Przypominam, że zakupu posiłków dokonujemy poprzez aplikacę jemwszkole.pl (konto oraz chip z ubiegłego roku).

Jeżeli dziecko nie korzystało do tej pory ze szkolnej stołówki to należy dokonać zapisu dziecka poprzez formularz (i po otrzymaniu informacji oraz aktywacji konta, dokonaniu płatności w aplikacji).

Nowo zapisani uczniowie otrzymają chipy w szkole od wychowawcy.

Najważniejsze zasady:

• Obiady można zakupić najpóźniej dwa dni przed ich wydaniem (czyli np. w niedzielę możemy zakupić obiad na wtorek)
  • Każdego dnia do godz. 8:00 można zgłosić poprzez aplkację (kliknięcie w dany dzień) nieobecności dziecka na obiedzie.
  • Najlepiej dokonywać zakupów na cały miesiąc (na wrzesień najpóxniej do 2 września)