Festiwal Postaci Bajkowych ...

6 listopada br. na szkolnych korytarzach można było spotkać różne postacie z bajek, baśni i komiksów.
A to wszystko z powodu Festiwalu Postaci Bajkowych i Komiksowych, który został zorganizowany z okazji Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek.

W zabawie mogli wziąć udział wszyscy uczniowie klas 4-8. Na 3 i 4 lekcji klasy 3-4-5 zostały zaproszone na przedstawienie przygotowane specjalnie na ten dzień przez członków Koła Artystycznego. Na scenie mogli zobaczyć Myszkę Miki, Gerdę, Roszpunkę, Kopciuszka, Mulan, Meridę Waleczną, Kota w butach, Piotrusia Pana, Harley Quinn i Króla Juliana.

Przy bibliotece szkolnej znajdowała się ścianka, na tle której chętni "przebierańcy" robili sobie pamiątkowe zdjęcia.

Natomiast o godz. 12.00 rozpoczął się KONKURS NA NAJCIEKAWSZE PRZEBRANIE, w którym wystartowało ponad 30 uczestników, wcielając się w niezwykłe postacie.
Zachwyt pięcioosobowej komisji wzbudziły wszystkie festiwalowe stroje, a rywalizacja była bardzo zacięta, o zwycięstwie zdecydowały niewielkie różnice punktów.

Wyniki są następujące:

I m. Nikodem Kuboszek (Joker)

II m. Amelia Skrobacz i Aleksandra Cyba (Czerwony Kapturek i Babcia); Olga Mrugalska (Bałwan Olaf); Antonina Szajdak (Bella)

III m. Blanka Frąszczak i Nina Dukiewicz (Fiona i Shrek); Julia Żurecka (Mulan)

Wyróżnienia: Amelia Kasprzak (Czarna Wdowa); Maja Bartoszewicz i Maja Niełacna (Shrek i Fiona); Julia Machaj (Merida Waleczna); Amelia Frąszczak (Smerfetka); Sandra Kątna (Harley Quinn); Maja Rogala i Maja Kostecka (Minionki); Artur Szewczyk (Piotruś Pan)

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim za świetną zabawę!