SZKOŁA PODSTAWOWA nr 2

im. Marii Dąbrowskiej

w Ostrzeszowie

Zadzwoń do nas:

627 320 649

Wielkanoc 2024

wielkanoc

Konkurs plastyczny – Ratujemy i uczymy ratować

Konkurs plastyczny ratujemy i uczymy ratowacKonkurs Plastyczny z Okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy – Wyrażamy Kreatywność i Ratujemy Życie!

Czas na akcję! Szpital zaprasza uczniów klas IV-VII szkół podstawowych do udziału w emocjonującym konkursie plastycznym z okazji Światowego Dnia Pierwszej Pomocy, który obchodzony jest 9 września. To nie tylko wyjątkowa szansa na wyrażenie swojej kreatywności, ale przede wszystkim okazja do propagowania wiedzy na temat pierwszej pomocy.

Jak wziąć udział?
Przygotujcie swoje farby, kredki, ołówki, a nawet kamienie do malowania – wszystko jest dozwolone! Twórzcie prace plastyczne, które oddadzą ideę pierwszej pomocy i ratowania życia. Wasza wizja może naprawdę przyczynić się do podniesienia świadomości społecznej na temat tego ważnego zagadnienia.

Termin zgłoszeń i szczegóły
Termin składania prac upływa 20 października 2023 roku. Prace można dostarczyć osobiście do Sekretariatu OCZ w naszym szpitalu. Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu, który dostępny jest pod linkiem: [ link do regulaminu ].

Dla kogo?
Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VII szkół podstawowych. Niezależnie od wieku, wasza twórczość może mieć ogromne znaczenie w edukowaniu społeczeństwa na temat pierwszej pomocy i zachowań ratujących życie.

Wystawa w szpitalnej galerii
Najlepsze prace zostaną wyeksponowane w naszej szpitalnej galerii, dając wam okazję do podzielenia się swoją twórczością z odwiedzającymi. To unikalna możliwość, aby wasze dzieła przyczyniły się do podniesienia świadomości na temat ratowania życia.

Nagrody dla najbardziej kreatywnych!
Oprócz szansy na podzielenie się swoją twórczością i przyczynienie się do edukacji, przewidujemy również atrakcyjne nagrody dla autorów najbardziej wyjątkowych prac. To nasza forma podziękowania za zaangażowanie i promowanie idei pierwszej pomocy.

Zapraszamy wszystkich uczniów do udziału w naszym konkursie plastycznym. Razem możemy uczyć się, tworzyć i razem ratować życie! Do dzieła, młodzi artyści!

Więcej szczegółów oraz regulamin konkursu znajdziecie pod linkami niżej:

Strona organizatora - Regulamin oraz Informacja RODO 

 

Rozpoczęcie Roku Szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

odbędzie się 4 września 2023 r.

o godz. 8:30 na boisku szkolnym.

 

Kalendarz roku szkolnego 2023/2024

1. Rozpoczęcie roku szkolnego - 4 września 2023r.

2. Zimowa przerwa świąteczna -23-31 grudnia 2023r.

3. Ferie zimowe - 12-25 lutego 2024r.

4. Wiosenna przerwa świąteczna - 28 marca - 2 kwietnia 2024r.

5. Egzamin ósmoklasisty - 14-16 maja 2024r.

6. Zakończenie roku szkolnego - 21 czerwca 2024r.

7. Ferie letnie 22 czerwca - 31 sierpnia 2024r.

 

 

 

Informacje

Nasza szkolna strona jest w trakcie przebudowy.

Część materiałów nadal dostępnia jest na starej stronie. kopia.sp2ostrzeszow.pl

Przepraszamy za utrudnienia.

 

W naszej Galerii