Obsługa sytemu "Jem w Szkole"

Pierwsze logowanie

1. Jak zapisać swoje dziecko na obiady sprawdź w Regulaminie Stołówki Szkolnej dostępnym pod adresem sp2ostrzeszow.pl
  2. Na podany szkole adres email otrzymasz wiadomość od JemWszkole.pl z danymi do pierwszego logowania w systemie tzn. login oraz tymczasowe hasło.
     Loginem do Państwa konta nie jest adres email tylko fraza, którą otrzymasz w wiadomości startowej (np. rodzic11589).
  3. Wiadomość startowa, może trafić do sekcji SPAM w skrzynce email. Gdy ją odnajdziesz upewnij się, że zaznaczyłeś opcję; to nie jest SPAM (by nie mieć problemów z późniejszą komunikacją.)
  4. Zachowaj na poczcie email wiadomość startową od Jem W Szkole, byś zawsze mógł ją odnaleźć.
  5. Z aplikacji można korzystać za pomocą przeglądarki internetowej na smartphonie, tablecie lub komputerze z dostępem do internetu pod adresem app.jemwszkole.pl. Korzystając z smartphon’ów zdecydowanie wygodniej obsługuje się aplikację trzymając telefon w pozycji poziomej.
  6. Podczas pierwszego logowania do systemu podaj hasło tymczasowe, a następnie nadaj nowe hasło do swojego konta w systemie.
  7. Zapoznaj się z krótkimi video-instrukcjami w dziale “INSTRUKCJE”, by z łatwością korzystać z aplikacji Jemwszkole.pl.
  8. Już możesz dokonywać zakupu posiłków dla swoich dzieci!
  9. Każdy rodzic może mieć swoje indywidualne konto w aplikacji do którego będą przypisane dzieci.

Dodawanie numeru chipa (brelok lub karta) do konta dziecka

1. Dziecko otrzyma w szkole breloczek z chipem i wygrawerowanym na nim 10-cio cyfrowym numerem identyfikacyjnym.
  2. Po zalogowaniu się na swoje Konto w aplikacji przejdź do zakładki “TWOJE DANE”. Tam, przy wybranym dziecku, w polu “KARTA” wpisz 10-co cyfrowy numer identyfikacyjny chipa (breloka lub karty) i kliknij “ZAPISZ”. Jeśli w tym polu znajduję się już inny numer, usuń go i wpisz właściwy numer z posiadanego breloka lub karty.
  3. Odtąd Twoje dziecko może odbierać posiłki za pomocą breloczka.