Smaller Default Larger
Wraz z pojawieniem się pierwszych płatków śniegu za oknem w naszej świetlicy pożegnaliśmy jesień. Od września do listopada dzieci wykonały bardzo wiele ciekawych, barwnych prac, które można  podziwiać na gazetkach szkolnych. Były  dni mydlanych baniek. Z okazji Dnia Misia uczniowie malowali wielki portret Kubusia Puchatka. Pośród zabaw, tych organizowanych z nauczycielem, jak i tych indywidualnych nie zabrakło zajęć tematycznych, które w tym roku wpisują się w Międzynarodowy Projekt Edukacyjny "Z kulturą mi do twarzy." Projekt jest realizowany w naszej świetlicy od września. Dzieci pod kierownictwem nauczyciela, stworzyły kodeks zachowania, wykorzystując do tego, specjalnie przygotowane puzzle, a następnie wszyscy starali się go przestrzegać. 
W ten sposób zrealizowano zadanie  1 z modułu "Kocham, lubię, szanuję". Nasi uczniowie wykonali także 2 zadanie - ekorzeźby wykorzystując do tego celu rolki po papierze toaletowym. Powstały eko-misie, eko-potwory i ekoludki. Przygotowujemy się także do przedstawienia kukiełkowego. Dzieci ćwiczą powierzone im role i doskonalą śpiew piosenek.