Zapraszamy do oglądania (wersja poprawiona - cały film):

Dnia 14 października odbyło się pasowanie klas pierwszych na uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Ostrzeszowie.

Najpierw uczniowie klasy 1A i 1B obejrzeli część artystyczną przygotowaną specjalnie dla nich przez szóstoklasistów. Starsi koleżanki i koledzy wcielili się w postaci bajkowe i opowiedzieli młodszym kolegom o tym czego mogą się nauczyć w naszej szkole. Następnie w obecności Dyrekcji Dwójki złożyli uroczyste ślubowanie.

Na pamiątkę tego szczególnego dnia otrzymali birety, dyplomy i kuferki z przyborami szkolnymi. Wszystkim Pierwszoklasistom życzymy wielu sukcesów szkolnych!

9 marca uczniowie z klas I-III obchodzili Dzień Kobiet. Z tej okazji Mały Samorząd Uczniowski ogłosił plebiscyt na DZIEWCZYNKĘ NA MEDAL. Dziewczynka taka powinna być M-mądra, E-elokwentna, D-dobra, A-ambitna, L-lubiana. Poniżej przedstawiamy dziewczynki na medal z poszczególnych klas:

1a Maja Łaszewska

1b Olga Sikora