Smaller Default Larger

 

nauczyciel nauczane przedmioty wychowawca
Adamska Dorota (Ad) edukacja wczesnoszkolna

klasa III A (2015/2018)

Andrzejewska Jolanta (An) przyroda  
Bolach Katarzyna (Bo) język angielski

klasa G-III D (2001/2004)

klasa G-III C (2009/2012)

Cempel Kornelia (Ck) geografia

klasa G-III D (1999/2002)

klasa G-III C (2003/2006)

klasa G-III B (2006/2009)

klasa G-III C (2014/2017)

klasa VI D (2019/2020)

Ciszewska - Torz Anna (Ct) matematyka  
Domagalska - Haladyn Marta (Hm) wychowanie fizyczne klasa G-III D (2013/2016)
Elias Patrycja fizyka,
matematyka
 
Graf - Kiereta Dorota (Kd) język polski

klasa G-III A (2000/2003)

klasa G-III A (2003/2006)

klasa G-III C (2006/2009)

klasa G-III C (2010/2013)

klasa G-III B (2012/2015)

klasa G-III B (2015/2018)

Grzesiak Violetta (Gr) wychowanie fizyczne

klasa G-III B (2001/2004)

klasa G-III E (2004/2007)

klasa G-III C (2007/2010)

klasa G-III B (2011/2014)

klasa G-III E (2014/2017)

Grzesik Iwona (Gi) edukacja wczesnoszkolna  
Gąsiorek Joanna (Gj) (Guździoł) edukacja wczesnoszkolna,
język angielski

klasa III A (2016/2019)

Haladyn Łukasz (H) wychowanie fizyczne, edb

klasa G-III G (2000/2003)

Klasa G-III C (2002/2005)

klasa G-III A (2012/2015)

Hudzik Anna (Ha) edukacja wczesnoszkolna

klasa III C (2015/2018)

Idzikowska Alicja (Id) język angielski

klasa G-III D (2015/2018)

Jaszczyńska Patrycja (Jp) edukacja wczesnoszkolna,
język angielski

klasa III C (2019/2020)

Kaja Bożena (Kb) język polski

Klasa G-III E (2002/2005)

klasa G-III A (2005/2008)

klasa VIII B (2011/2019)

Karasińska Hanna (Ks) edukacja wczesnoszkolna klasa III D (2019/2020)
Kempska Ewa (Ke) matematyka

klasa G-III F (1999/2002)

Klasa G-III A (2002/2005)

klasa G-III A (2006/2009)

klasa G-III A (2011/2014)

klasa G-III C (2016/2019)

Klimaszewska Magdalena (Kl) chemia,
biologia

klasa G-III D (2008/2011)

klasa G-III C (2012/2015)

klasa VIII A (2011/2019)

Kossok Paweł (Ko) muzyka klasa VIII B (2019/2020) (do sierpnia 2019)
Krawczyk Ewa (Kz) edukacja wczesnoszkolna

klasa III D (2015/2018)

Kuchta Gabriela (Kg) język niemiecki

klasa G-III C (2001/2004)

klasa G-III G (1999/2002)

klasa G-III B (2009/2012)

klasa G-III A (2014/2017)

Kuchta Krzysztof (Ku) wychowanie fizyczne

klasa G-III D (2003/2006)

klasa G-III E (2009/2012)

Kwapisz Jolanta (Kw) technika,
matematyka

klasa G-III C (1999/2002)

klasa G-III B (2003/2006)

klasa G-III D (2006/2009)

klasa G-III D (2009/2012)

klasa G-III B (2013/2016)

klasa VIII A (2019/2020)

Łykowska Anna (Ły) język polski  
Mądra Urszula (Md) informatyka

klasa G-III B (2008/2011)

klasa G-III B (2016/2019)

Matysek Iwona (Mt) język niemiecki,
edukacja wczesnoszkolna

klasa G-III A (2009/2012)

klasa G-III D (2012/2015)

klasa G-III A (2016/2019)

Klasa III B (2019/2020)

Matysiak Grażyna (Mk) historia, Wos

klasa G-III D (2016/2019)

klasa G-III G (2004/2007)

Modrzyńska Anna (Ma) edukacja wczesnoszkolna  
Możdżanowska-Kordas Grażyna biologia klasa G-III A (2004/2007)
Mrugalska Kinga (Mg) edukacja wczesnoszkolna,
język angielski
klasa III E (2015/2018)
Nasiadek Aleksandra edukacja wczesnoszkolna  
Nowińska Wioletta (Nw) wychowanie fizyczne

klasa G-III F (2001/2004)

klasa G-III F (2004/2007)

klasa G-III B (2007/2010)

klasa G-III C (2011/2014)

Pankalla Anna (Pa) język niemiecki,
historia

klasa VIII C (2019/2020)

klasa G-III D (2011/2014)

ks Piekielny Aleksander (Ap) religia  
Pokusińska Anna język angielski  
Ratajczyk Alicja (Ra) język polski klasa VIII B (2020/2021)
     
Siwek Aneta (Si) język angielski

klasa V D (2019/2020)

klasa G-III A (2008/2011)

klasa G-III C (2013/2016)

Skorupa Mirosława (Sk) religia, wdżwr klasa VIII A (2019/2020)
Słupianek Izabela (Sł) edukacja wczesnoszkolna  
Sokołowska Iwona (So) język angielski klasa VIII C (2019/2020)
s. Stachów Małgorzata (s.M) religia  
Styrczewska Martyna (Sm) język angielski,  
Szewczyk Anna (S) wychowanie fizyczne  
Wencek Antoni (Wa) technika,
plastyka,
informatyka

klasa G-III G (2001/2004)

klasa G-III E (2006/2009)

klasa G-III F (2010/2013)

Zaremski Artur (Zr) religia

klasa G-III E (2010/2013)

klasa G-III A (2015/2018)