Tegoroczne „DNI KULTURY SZKOLNEJ” organizowane przez Ostrzeszowskie Centrum Kultury miały charakter inny niż zazwyczaj. A tym bardziej, iż odbywał się w czasie nauki zdalnej, kiedy uczniowie nie uczęszczali do szkoły. Sam  tytuł już mówi wszystko „Kulturalnie na onlajnie”. Wiadomości o konkursie rozchodziły się wieloma drogami: przez szkołę i nauczycieli, przez stronę internetową oraz radio. Konkurs odbywał się w kategoriach wiekowych: klasy I – IV, V – VIII oraz szkoły ponadpodstawowe. Tak relacjonują nasi artyści, uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Ostrzeszowie, którzy przygotowywali się w domach rodzinnych do recytacji, a zajęli wszystkie miejsca na podium. I miejsce Daria Otwiaska z klasy IVa, II miejsce Agata Otwiaska z klasy Ib oraz III miejsce uczennice z klas VI – Lena Skina z VId oraz Zuzanna Poprawa  z VIa.

Miło nam poinformować, że Weronika Mądra, uczennica z klasy 8b zajęła I miejsce w XIII Międzyszkolnym Konkursie „Chemia bez tajemnic”. Konkurs, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa w Kobylej Górze odbył się 17 grudnia. Tegoroczna edycja została przeprowadzona w wersji online.

Weronice gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych naukowych zmaganiach.