Dzięki wspólnej pracy uczniów i nauczycieli nasza szkoła uzyskała certyfikat „„Baw się i ucz. Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”

Zimą w świetlicy szkolnej piekliśmy gofry, bawiliśmy się w śniegu, śpiewaliśmy karaoke, tańczyliśmy. Na oknach pojawiły się zimowe dekoracje. Uczniowie wykonali wiele prac plastyczno- technicznych. Z okazji walentynek pojawiła się fotobudka.

Wszystkim chętnym przypominany o trwającej zbiórce na rzecz chorej Amelki. Nadal można przynosić monety.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Ostatnie tygodnie w świetlicy minęły w atmosferze wielu zabaw ruchowych.

"Chusta klanzy," "Zumba" to tylko niektóre hasła doskonale znane naszym świetliczakom. Dzieci wykonały także sporo prac plastycznych, które można podziwiać w zamieszczonej galerii.

W ramach projektu "Świetlica szkolna przyjazna uczniowi" - odbyła się debata o bezpieczeństwie w sieci, a także rozstrzygnięto konkurs pt. "Jesienny spacer". Każdy z uczestników otrzymał dyplom oraz słodki upominek.

Wyniki ukształtowały się następująco:

I m-ce: Marysia Torba kl. 2 a, II m-ce Róża Kala kl. 1 b, III m-ce Olga Mrugalska kl. 1 b, IV m-ce: Alan Landzwojczak kl. 3 d.

Warto zauważyć, że w tym konkursie, w sklad jury wchodziły dzieci ze świetlicy, które wyłoniły zwycięzców poprzez głosowanie.

Bardzo chcielibyśmy przypomnieć o zbiórce nakrętek dla chorej Amelki!

Dziękujemy tym, którym już udało się dostarczyć swoje zbiory!

There is no image or category is unpublished or not authorized