Smaller Default Larger
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg

W dniu wczorajszym, tj. 6 listopada ruszyła pierwsza kolejka OSTRZESZOWSKIEJ LIGII BADMINTONA. Uczestniczyło 70 zawodników, którzy przybyli z okolic Kalisza, Ostrowa, Kępna, Niedźwiedzia no i oczywiście Ostrzeszowa.

Naszą szkołę w reprezentowały... Magdalena Niedzielska, Lena Bogacz i Angelika Pinkiewicz Dziewczęta bardzo dobrze się zaprezentowały. Zdobyły na swoje konto już pierwsze punkty Przed nimi jeszcze pięć takich spotkań. Podsumowanie, zsumowanie punktów i być może wygrane w swojej kategorii U15 ale o tym dowiemy się dopiero w kwietniu

To jednak była tylko "rozgrzewka" przed tym co dziewczyny i innych reprezentantów szkoły, czeka w poniedziałek (8.11) , ponieważ w tym dniu odbędą się Mistrzostwa Powiatu SZS w badmintonie drużynowym dziewcząt i chłopców.

Powodzenia