Smaller Default Larger
  • 4.jpg
  • 5.jpg
  • 2.jpg
  • 3.jpg
  • 1.jpg
Czy słyszałeś w okolicy, że jest dzisiaj Dzień Spódnicy? Odkryj łydkę, pokaż nogi wszak to pomysł jest niedrogi. Zastąp swą spódnicą spodnie i wyglądaj dzisiaj modnie!
30 października przypada światowy DZIEŃ SPÓDNICY. Z tej okazji jak co roku Mały Samorząd Uczniowski zorganizował "Dzień Spódnicy i Krawata". Moda na uczczenie tej części damskiej garderoby przywędrowała do nas zza oceanu, ale nikt nie pamięta już, kto był jej pomysłodawcą. Grunt, że w tym dniu spodnie ustąpiły miejsca bardziej kobiecej części garderoby. Były więc spódnice kwieciste, spódnice falbaniaste, w kropki, czy też w kratkę. Do wspólnej zabawy włączyli się również chłopcy, którzy z ogromną dumą paradowali się po szkolnych korytarzach w krawacie, bądź muszce. Dziękujemy wszystkim, którzy zdecydowali się założyć spódnice, krawaty i muszki by należycie uczcić ten dzień.
Pozdrawiamy MSU.