Szanowni Państwo,
Portal edukacyjny www.dyktanda.pl serdecznie zaprasza uczniów i nauczycieli do udziału w specjalnym dyktandzie z okazji Święta Edukacji Narodowej!
Dla wszystkich uczestników przewidziane zostały nagrody, a dla najlepszego Nauczyciela portal www.dyktanda.pl przygotował nagrodę główną - do wyboru tablet (Samsung 10 cali) lub projektor (Overmax Multipic 5.1)
Dyktando rozgrywane będzie w dwóch kategoriach:
dla Uczniów o godzinie 19:00 (14.10.2021 r.)
dla Nauczycieli o godzinie 20:00 (14.10.2021 r.)
Udział w dyktandzie jest bezpłatny! Pod uwagę brana będzie poprawność rozwiązywania oraz tempo rozwiązywania (im szybciej, tym lepiej).
Aby dołączyć do Dyktanda na Święto Edukacji Narodowej wystarczy zalogować lub zarejestrować się na portalu Dyktanda.pl, a następnie kliknąć przycisk “Zapisz się do konkursu” znajdujący się na poniższej stronie:

Dyktanda konkursowe pojawią się o wskazanych godzinach (tj. o 19:00 dla uczniów i o 20:00 dla nauczycieli).

Z wyrazami szacunku,
Zespół Dyktanda.pl