Smaller Default Larger
 • 2.jpg
 • 3.jpg
 • 4.jpg
 • 5.jpg
 • 1.jpg

1 października w naszej szkole obchodziliśmy XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia. W tym dniu szkoła została obklejona krótkimi przykładami mnożenia i dzielenia do 100 (drzwi, ściany, schody, a nawet i ubrania uczniów i nauczycieli) Trzyosobowe grupki uczniów pod czujnym okiem i uchem naszych matematyków przepytywało kolegów i koleżanki z klas 4-8 z tabliczki mnożenia. Trzy najszybsze osoby z każdej klasy z poprawnymi odpowiedziami w małych quizach, które rozwiązywali uczniowie walczyli o tytuł Mistrza Tabliczki Mnożenia klas 4-6 i 7-8.

Wśród klas 4-6 następujące osoby uplasowały się na poszczególnych miejscach:

 1. miejsce Jan Słowiński z kl. 5a
 2. miejsce Franciszek Kawaler z kl. 5d
 • wyróżnienia: Antonina Szajdak kl. 4c, Jowita Wrzesińska kl. 6a i Maja Kaniewska kl. 5a

Natomiast wśród klas 7-8:

 1. miejsce Antoni Burkat-Czechowski z kl. 7b
 2. miejsce Julia Chmielina-Badura z kl. 7e
 3. miejsce Zofia Musiał z kl. 8a

Gratulujemy!