Szanowni Rodzice przyszłych Pierwszoklasistów!

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne, które odbędzie się w dniu 25.05.br o godzinie 17.15 w auli szkoły. Prosimy o zabranie ze sobą długopisów.

Do zobaczenia!

Rozpoczynamy 10 maja - Zapraszamy

29 kwietna przedstawiciele klubu ARGED BMSLAM STAL z Ostrowa Wielkopolskiego gościli w naszej szkole na spotkaniu z uczniamu klas I - IV.
O koszykówce oraz klubie opowiadali. Damian Kulig, Jakub Wojciechowski i Andrzej Urban,  zawodnicy odpowiedzieli na wiele ciekawych pytań.
Nie zabrakło też pokazowego meczu oraz autografów i pamiątkowych zdjęć. \
Już dzisiaj możemy zaprosić wszystkie chętne dzieci w wieku od 8 do 12 lat na inauguracyjny trening ORLEN Akademii Koszykówki, który odbędzie się w naszej szkole we wtorek, 10 maja. Początek o godzinie 17:00.
W maju i czerwcu treningi odbywać się będą w hali w każdy wtorek i czwartek w godzinach od 17 do 18:30.