Smaller Default Larger

1 września 2021r. rozpoczął się Rok Szkolny 2021/2022. Pan dyrektor Jerzy Kurzawa przywitał wszystkich uczniów klas 1-8 na boisku szkolnym. Szczególnie gorąco zostali powitani uczniowie klas pierwszych. Ich wychowawczyniami zostały panie: Ewa Krawczyk – klasa 1a, Anna Hudzik – klasa 1b, Joanna Gąsiorek – klasa 1c. Życzymy wszystkim uczniom samych sukcesów w zdobywaniu wiedzy.

Miło nam poinformować, że Hanna Rorat z kl. 1 a, która od dwóch lat ćwiczy gimnastykę artystyczną w Kaliskim Klubie Sportowym odnosi ogromne sukcesy. Dziewczynka brała udział już w siódmych zawodach ogólnopolskich i kolejny raz stanęła na podium, zajmując 1 miejsce w kategorii C. Pokonała aż 158 zawodniczek z 16 klubów z całej Polski.
Zainteresowania Hani gimnastyką artystyczną rozpoczęły się od wizyty w cyrku, gdzie zafascynowała się panią przebraną za Elle, która zaprezentowała niesamowite akrobacje. Hania wykonuje postępy w błyskawicznym tempie, które wskazują o jej talencie i gimnastycznych umiejętnościach. Puchary i medale, które do tej pory zdobyła, zdają się potwierdzić, że Hania należy do najlepszych w swej grupie wiekowej. Niebawem kolejne zawody w Warszawie. Trzymamy kciuki i życzymy dalszych sukcesów!