Smaller Default Larger

Dzień 26 maja - Święto Matki - to jedno z najpiękniejszych, a z pewnością, najbardziej osobiste święto w roku. Matka - to synonim miłości i dobra, ciepła rodzinnego i szczęścia, przywiązania, przyjaźni i wiary w to wszystko, co piękne i szlachetne. W tym dniu wszystkie mamy obdarzane są szczególnymi dowodami miłości. 

Również uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Ostrzeszowie nie zapomnieli o swoich mamach. W tym roku święto nasi uczniowie obchodzili nie co inaczej niż zwykle ale z pewnością pracowicie. To między innymi poprzez pracę zdalną okazywali jak wielką miłością darzą swoje Mamy. Swoją szczególną wdzięczność pokazali w pracach plastycznych, życzeniach oraz wierszach, które samodzielnie tworzyli. Wszystkim mamom życzymy dużo szczęścia, zdrowia oraz zadowolenia ze swoich pociech.

Dorota Adamska