W dniach 20.11.17 - 23.11.17 nasi uczniowie reprezentowali szkołę w MISTRZOSTWACH REJONU KALISZ SZS W BADMINTONIE DRUŻYNOWYM.

Podczas zawodów zawodnicy zmierzyli się m.in. z zawodnikami z: Kępna, Siedlikowa, Kalisza, Ostrowa, Krotoszyna, Ociąża, Rozdrażewa, Nowych Skalmierzyc, Kowalewa, Niedźwiedzia, Stawiszyna.

Wyniki tegorocznych zawodów są najlepsze, jak do tej pory, które zdobyliśmy w tej dyscyplinie. Szkołę podczas tych zawodów reprezentowało dziesięciu uczniów, w składzie:
Dziewczęta klas młodszych:

Patrycja Kokot 4c, Zuzanna Kicman 4b - II miejsce

Chłopcy klas młodszych:

Bartłomiej Jokiel 6b, Michał Mądry 6b - II miejsce

Dziewczęta klas starszych:

Aleksandra Błaszczyk 2c, Martyna Przemusiała 2b, Zuzanna Dubiel 7b - II miejsce i awans do ETAPU WOJEWÓDZKIEGO

Chłopcy klas starszych:

Nikodem Ławicki 3a, Piotr Skórski 3a, Bartosz Błoch 7a - V miejsce

Wszystkim zawodnikom GRATULUJĘ i bardzo dziękuję za zaangażowanie i ambitna grę, a dziewczynom życzę połamania rakiet na "województwie". Wioletta Nowińska