Smaller Default Larger

Dnia 4 października odbył się apel inauguracyjny nowy Rok Szkolny w klasach 1- 3. Uczniowie zostali zapoznani z zaplanowanymi akcjami, wydarzeniami i konkursami, które mają na celu integrowanie klas młodszych wokół wspólnych przedsięwzięć. Będą to m.in.:

akcje: "Światowy Dzień Uśmiechu", "Dzień Origami", "Dzień postaci z bajek", "Bądźmy dumni z naszych barw narodowych", "Dzień Bibliotekarza", "Dzień Spódnicy", "Dzień Czekolady", "Dbamy o środowisko-zbiórka nakrętek", "Świąteczna paczka dla zwierzaczka","Poczta walentynkowa", "Powitanie wiosny",  "Dzieciaki oddają pluszaki",
zostaną przeprowadzone konkursy: "Najpiękniejsza ozdoba choinkowa","Wesołe śmieci",  "Pisanka wielkanocna",
w grudniu odwiedzi nas Mikołaj, a w marcu Zajączek wielkanocny.

 Po wysłuchaniu wszystkich ważnych informacji, uczniowie z klasy 3 "e" wystąpili z taneczną niespodzianką.

Dziękujemy za udział w apelu i zapraszamy do czynnego udziału we wszystkich akcjach i konkursach.

Mały Samorząd Uczniowski
Dorota Adamska , Kinga Mrugalska