Smaller Default Larger

Walentynki w klasach I-III w naszej szkole obchodziliśmy 14 lutego. Jak co roku Mały Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Doroty Adamskiej i p. Anny Hudzik  zorganizował „Pocztę Walentynkową”. Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych, więc każdy kto miał życzenie mógł napisać kilka miłych słów lubianej/kochanej osobie. Uczniowie do specjalnej skrzynki przez tydzień poprzedzający dzień św. Walentego mogli wrzucać walentynkowe listy do swoich sympatii, koleżanek i kolegów, natomiast w piątek przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego rozdawali kartki.

Na korytarzach i w salach lekcyjnych dominował kolor czerwony, pojawiły się dekoracje związane z tym wydarzeniem. Dodatkowym akcentem były czerwone i różowe stroje uczniów i nauczycieli.

Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego:
Dorota Adamska, Anna Hudzik