Zbliżają się święta. Jak co roku samorząd uczniowski stara się umilić ten czas uczniom naszej szkoły.
6 grudnia pojawił się Mikołaj, który wraz ze swoimi współpracownikami obdarował słodyczami wszystkich uczniów i pracowników.
Było wiele radości, uśmiechu, wzruszeń i życzeń do Mikołaja szczególne od uczniów młodszych klas.

22 grudnia odbędzie się finał konkursu na najładniejszą kartkę świąteczną oraz najpiękniejszy świąteczny stół. Zaplanowano także koncert kolęd podczas którego wystąpią wszyscy chętni uczniowie oraz przygotowane specjalnie na ten czas zespoły wokalne.

Wszystkim z okazji zbliżających się świąt życzymy wszystkiego najlepszego, dużo uśmiechu i spełnienia marzeń.

Samorząd Uczniowski przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Dąbrowskiej w Ostrzeszowie.