Walentynki w klasach I-III w naszej szkole obchodziliśmy 14 lutego. Jak co roku Mały Samorząd Uczniowski pod kierunkiem p. Doroty Adamskiej i p. Anny Hudzik  zorganizował „Pocztę Walentynkową”. Walentynki to święto zakochanych i zaprzyjaźnionych, więc każdy kto miał życzenie mógł napisać kilka miłych słów lubianej/kochanej osobie. Uczniowie do specjalnej skrzynki przez tydzień poprzedzający dzień św. Walentego mogli wrzucać walentynkowe listy do swoich sympatii, koleżanek i kolegów, natomiast w piątek przedstawiciele Małego Samorządu Uczniowskiego rozdawali kartki.

Na korytarzach i w salach lekcyjnych dominował kolor czerwony, pojawiły się dekoracje związane z tym wydarzeniem. Dodatkowym akcentem były czerwone i różowe stroje uczniów i nauczycieli.

Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego:
Dorota Adamska, Anna Hudzik

Regulamin konkursu plastycznego
dla klas I-III

WIELKANOCNA  OZDOBA

Cele konkursu:

- zachowanie tradycji i obrzędów związanych z okresem Wielkanocy,
- popularyzacja twórczości własnej,
- uwrażliwienie dzieci na wartość sztuk plastycznych, rozwijanie umiejętności plastycznych i manualnych,
- prezentacja najciekawszych prac oraz konfrontacja osiągnięć plastycznych uczniów.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z klas I-III.
2. Forma: przestrzenna, technika: dowolna
3. Kryteria oceny: oryginalność, samodzielność, walory artystyczne, materiał użyty do pracy, estetyka wykonania.
4. Z jednej klasy mogą wpłynąć maksymalnie 3 ozdoby.
5. Do każdej pracy należy dołączyć metryczkę zawierającą:
               imię i nazwisko dziecka, klasa.
6. Prace należy składać do 11.04.2019r. w sali nr 38 lub w świetlicy.

Do konkursu dopuszczone zostaną tylko prace wykonane samodzielnie!

SERDECZNIE  ZAPRASZAMY!!!

Mały Samorząd Uczniowski: Dorota Adamska, Kinga Mrugalska

14 lutego upłynąl w naszej szkole w kolorach czerwieni i atmosferze miłości i przyjaźni. A wszystko to z okazji Walentynek. Jak co roku Mały Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Uczniowie wrzucali swoje kartki i serduszka, do specjalnie przygotowanego pudła, wyrażając w ten sposób swoje sympatie. Tego dnia walentynkowe amorki odpowiednio posegregowały pocztę i rozdały wszystkim adresatom. Dziękujemy za  wspaniałą zabawę i życzymy wszystkim dużo miłości!

MSU Kinga Mrugalska i Dorota Adamska

Dnia 9 stycznia 2019r. w naszej szkole odbył się apel podsumowujący pierwszy semestr nauki w klasach I-III. W czasie apelu zostały wręczone nagrody za konkursy. Było ich bardzo wiele. Laureaci otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki. Zostały także podsumowane wszystkie akcje, które odbywały się w minionym semestrze. Uczniowie i nauczyciele mogli powspominać  miniony czas oglądając prezentację multimedialną pt. „Przeżyjmy to jeszcze raz…”. W czasie trwania apelu uczennica z klasy 1a Anna Domagalska zagrała na pianinie kolędę, pt. „Wśród nocnej ciszy”. Na zakończenie pani policjantka Magdalena Hańdziuk przeprowadziła pogadankę z uczniami nt. „Bezpieczeństwo podczas ferii zimowych”.

Mały Samorząd Uczniowski:
Dorota Adamska, Kinga Mrugalska

Regulamin konkursu plastycznego

dla klas I-III

„Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

Cele konkursu:

- zachowanie tradycji i obrzędów związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia,

- popularyzacja twórczości własnej,

- prezentacja najciekawszych ozdób na choince szkolnej.