Po bardzo dobrej grze naszej reprezentacji szkoły na Mistrzostwach Miasta i Gminy SZS w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt i chłopców, które odbyły się 28 lutego 2020r w naszej hali sportowej. Przyszedł czas na Mistrzostwa Powiatu SZS w tej dyscyplinie ???
Naszą szkołę (5.03.20r) w Doruchowie reprezentowali: Zuzanna Kicman, Lena Bogacz, Magdalena Niedzielska, Angelika Pinkiewicz, Natasza Kubiak, Oliwia Janczak, Julianna Cholewa, Agata Franczak, Laura Jędrzejak, Izabela Połomska, Zuzanna Blacharska, Natalia Nogała, Nikodem Gawron, Franciszek Chowański, Jakub Szwacki, Filip Rybczak, Wiktor Haladyn, Filip Łaszewski, Blażej Tyła, Szymon Mielecki i Antoni Kaczmarek.

KWALIFIKACJA KOŃCOWA dziewcząt :

?Szkoła Podstawowa nr 2 z Ostrzeszowa
?Szkoła Podstawowa z Doruchowa
? Szkoła Podstawowa z Grabowa
4 m-ce ZSP Rojów

KLASYFIKACJA KOŃCOWA chłopców :

? Szkoła Podstawowa z Doruchowa
? Szkoła Podstawowa nr 2 z Ostrzeszowa
? ZSP z Rojowa

Wszystkim gratulujemy i życzymy dziewczynom sukcesu na Mistrzostwach Rejonu SZS, które odbędą się 23 marca w Krotoszynie.

26 lutego 2020r, odbyły się Mistrzostwa Szkoły w warcabach dziewcząt i chłopców ??? Do zawodów przystąpiło dwunastu uczniów w składzie : Piotr Kępski, Aleksander Baranowski, Jakub Giwerski, Jan Hendrysiak, Hanna Poprawa, Kamil Szczepaniak, Aleksandra Grzelak, Jakub Boroch, Błażej Przemusiała, Daria Słowińska, Igor Guder i Oskar Podjuk.
Po zaciętej grze klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco :

? m-ce Aleksander Baranowski
? m-ce Błażej Przemusiała
? m-ce Jakub Boroch

Wszystkim uczestnikom turnieju GRATULUJEMY ????? a reprezentantom szkoły ( Aleksander B., Błażej P., Jakub B., Aleksandra G., Kamil Sz., i Jankowi H.) życzymy powodzenia na Mistrzostwach Powiatu SZS w Kobylej Górze ?

Nasze badmintonistki ???... 3 w Wielkopolsce ???
Drużyna w składzie: Zuzanna Kicman 6b, Magdalena Niedzielska 6b i Wiktoria Zawada 5e w dniu dzisiejszym, tj. 18 grudnia 2019r, zajęła III m-ce w Mistrzostwach Wielkopolski SZS w badmintonie drużynowym dziewcząt, które odbyły się w Puszczykowie k. Poznania.
Dziewczyny... Gratulujemy ??? i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Dzisiaj / piątek/ w Grabowie rozegrano turniej finałowy w halowej piłce nożnej. Jak wiecie wystartowała tam ekipa "dwójki", która wcześniej w naszej hali wygrała mistrzostwa gminy. I tym razem nasi chłopacy wygrali wszystkie mecze i zostali mistrzami powiatu oraz zakwalifikowali sie do mistrzostw rejonu kaliskiego . Gratulujemy.

Mistrzostwo Miasta i Gminy Ostrzeszów dla SP nr 2
Dzisiaj w naszej hali odbyły sie mistrzostwa miasta i gminy w halowej piłce nożnej. Nasi zawodnicy pod okiem pana Krzysztofa Kuchty pokonali kolejno:
SP Rogaszyce 7:0,
SP Siedlików 4:0
ZSP Rojów 2:0
SP nr 1 Ostrzeszów 7:0
i wywalczyła tytuł mistrza oraz prawo reprezentowania naszej gminy w filale powiatu, który odbędzie sie w piątek w Grabowie. Życzymy powodzenia.

Zdj. Michał Kaleta