Nasze badmintonistki 🏸🏸🏸... 3 w Wielkopolsce 🤸👏🤸
Drużyna w składzie: Zuzanna Kicman 6b, Magdalena Niedzielska 6b i Wiktoria Zawada 5e w dniu dzisiejszym, tj. 18 grudnia 2019r, zajęła III m-ce w Mistrzostwach Wielkopolski SZS w badmintonie drużynowym dziewcząt, które odbyły się w Puszczykowie k. Poznania.
Dziewczyny... Gratulujemy 💪😊💪 i życzymy dalszych sukcesów sportowych!!!

Dzisiaj / piątek/ w Grabowie rozegrano turniej finałowy w halowej piłce nożnej. Jak wiecie wystartowała tam ekipa "dwójki", która wcześniej w naszej hali wygrała mistrzostwa gminy. I tym razem nasi chłopacy wygrali wszystkie mecze i zostali mistrzami powiatu oraz zakwalifikowali sie do mistrzostw rejonu kaliskiego . Gratulujemy.

Mistrzostwo Miasta i Gminy Ostrzeszów dla SP nr 2
Dzisiaj w naszej hali odbyły sie mistrzostwa miasta i gminy w halowej piłce nożnej. Nasi zawodnicy pod okiem pana Krzysztofa Kuchty pokonali kolejno:
SP Rogaszyce 7:0,
SP Siedlików 4:0
ZSP Rojów 2:0
SP nr 1 Ostrzeszów 7:0
i wywalczyła tytuł mistrza oraz prawo reprezentowania naszej gminy w filale powiatu, który odbędzie sie w piątek w Grabowie. Życzymy powodzenia.

Zdj. Michał Kaleta

W niedzielę 8 grudnia 2019 roku odbyły się Mikołajkowe Zawody Pływackie na "Oceaniku". Dobra zabawa i rywalizacja fair-play były widoczne na każdym kroku . Wśród zwycięzców, na podium,  zobaczyliśmy Franciszka Goncerzewicza. Franek jest uczniem klasy 2b. Zajął II miejsce pokonując dystans 25 m ( w kategorii rocznika 2012 chłopców). Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów pływackich!

W dniu 6 grudnia w Raszkowie odbył się finał rejonu kaliskiego w drużynowym tenisie stołowym. Powiat ostrzeszowski reprezentowali uczniowie SP 2 w Ostrzeszowie. Dzięki wspaniałej postawie zajęli w tych zawodach 2 miejsce i awansowali do finału wojewódzkiego. Gratulujemy i życzymy powodzenia. "Dwójkę" reprezentowali Michał Mądry i Bartłomiej Jokiel.