Smaller Default Larger

Regulamin
szkolnego konkursu „Origami”

Cele konkursu

1. Rozwijanie twórczej aktywności dzieci, koncentracji, wyobraźni, wrażliwości estetycznej, sprawności manualnej.
2. Rozwijanie zainteresowań, poznanie i propagowanie techniki plastycznej - ORIGAMI.
3. Dzielenie się doświadczeniem, konfrontacja osiągnięć rówieśniczych dzieci uzdolnionych plastycznie.
4. Doskonalenie warsztatu plastycznego.
5. Zaprezentowanie siebie i swojej pracy szerszej publiczności.
6. Prezentacja możliwości twórczych dzieci.

Warunki uczestnictwa w konkursie

- konkurs adresowany jest do dzieci  z klas  I – III,
- tematem jest wykonanie pracy plastycznej techniką origami,
- każda klasa może dostarczyć maksymalnie 3 prace,
- forma pracy – indywidualna
- format pracy - dowolny
- termin składania prac upływa  31 października 2017r.

Do konkursu dopuszczone zostaną tylko prace wykonane samodzielnie!

Każda praca powinna zawierać dane uczestnika: imię, nazwisko, klasa.

Prace można składać w salach 38 i 44.

Zapraszamy do udziału w konkursie 
Mały Samorząd Uczniowski:

Dorota Adamska, Kinga Mrugalska

Dnia 29 września w klasach 1-3 obchodzono Dzień Chłopca, z tej okazji zostały przeprowadzone wybory „Chłopaka na Medal”. Każda klasa wybrała wyjątkowego dżentelmena, który odznacza się mądrością, inteligencją, dobrocią, a dodatkowo wszyscy darzą go sympatią. Zwycięscy plebiscytu otrzymali krawaty super chłopaków. Wyniki kształtują się następująco:

  

kl. 1a Marcel Kokot

kl. 1b Filip Łukowicz

kl. 1c Aleksander Parzybok

kl. 1d Adam Bąk

kl. 2a Mateusz Małolepszy

kl. 3a Oliwier Cellmer

kl. 3b Karol Wieczorek

kl. 3c Oskar Jędrzejak

kl. 3d Bartosz Cempel

kl. 3e Hubert Podgórski

Wszystkim Chłopakom na Medal serdecznie gratulujemy!

Opiekunowie Samorządu Klas I – III
Dorota Adamska
Kinga Mrugalska

Zamieszczamy regulamin konkursu organizowanego przez Państwową Inspekcję Sanitarną. Więcej informacji uzyskacie u Pani Magdaleny Klimaszewskiej.

 Z okazji zbliżającego się Dnia św. Patryka ogłaszamy konkurs na najpiękniejszą  figurkę Leprechuna (krasnala) lub św. Patryka lub inny przedmiot dekoracyjny związany z tymi postaciami (zawieszka na okno, breloczek itp.).

Materiał, z którego zostaną wykonane prace i technika wykonania – dowolne. Oceniane będą: SAMODZIELNOŚĆ, ORYGINALNOŚĆ,ESTETYKA.

Gotowe prace należy dostarczyć do 17.03. (piątek) do sali nr 44.

CZEKAJĄ ATRAKCYJNE NAGRODY!!!

Organizatorki: Longina Jarych i Patrycja Jaszczyńska

W TYM DNIU ZADBAJMY O TO, BY NASZA SZKOŁA BYŁA ZIELONA! :)

„Najpiękniejsza ozdoba choinkowa”

 

Klasy I:

I miejsce: Anna Kraszkiewicz kl. 1 a

 

Klasy II:

I miejsce: Zuzia Chmielina- Badura kl. 2 e

Zuzia Świtoń kl. 2 d

II miejsce: Maks Rajski kl. 2 a

Oliwia Wypchło kl. 2 b

III miejsce: Alan Mazur kl. 2 e

Nikola Szych kl. 2 e

 

Klasy III:

I miejsce: Laura Jędrzejak kl. 3 c

Wojtek Mech kl. 3 a

II miejsce: Zuzia Filipiak kl. 3 d

Zosia Hordyjewicz kl. 3 a

III miejsce: Kacper Chróścik kl. 3 d

 

GRATULUJEMY!

MSU Dorota Adamska, Anna Hudzik, Kinga Mrugalska