Smaller Default Larger

Dyrektor Jerzy Kurzawa (Kr) wychowanie fizyczne
Wicedyrektorzy

Maria Kapelańczyk (Kk)

matematyka

klasa G-III D (2000/2003)

klasa G-III G (2003/2006)

Longina Jarych (Jr)

edukacja wczesnoszkolna,
język angielski

Klasa 3b (2019/2020) (do sierpnia 2019)

 

nauczyciel nauczane przedmioty wychowawca
Adamska Dorota (Ad) edukacja wczesnoszkolna

klasa III A (2015/2018)

klasa II A (2019/2020)

Andrzejewska Jolanta (An) przyroda Klasa 4a (2019/2020)
Bochyńska Lidia (Bl) Świetlica, wdżwr  
Bolach Katarzyna (Bo) język angielski

klasa G-III D (2001/2004)

klasa G-III C (2009/2012)

Calińska Joanna (Ca) biblioteka  
Cempel Kornelia (Ck) geografia

klasa G-III D (1999/2002)

klasa G-III C (2003/2006)

klasa G-III B (2006/2009)

klasa G-III C (2014/2017)

klasa VI D (2019/2020)

Chwalisz Amelia (Ch) Świetlica  
Ciszewska - Torz Anna (Ct) matematyka klasa V B (2019/2020)
Domagalska - Haladyn Marta (Hm) wychowanie fizyczne klasa G-III D (2013/2016)
Drzewicz Ewa (De) Świetlica  
Elias Patrycja fizyka  
Graf - Kiereta Dorota (Kd) język polski

klasa G-III A (2000/2003)

klasa G-III A (2003/2006)

klasa G-III C (2006/2009)

klasa G-III C (2010/2013)

klasa G-III B (2012/2015)

klasa G-III B (2015/2018)

klasa V A (2019/2020)

Grzesiak Violetta (Gr) wychowanie fizyczne

klasa G-III B (2001/2004)

klasa G-III E (2004/2007)

klasa G-III C (2007/2010)

klasa G-III B (2011/2014)

klasa G-III E (2014/2017)

Grzesik Iwona (Gi) edukacja wczesnoszkolna Klasa 1b (2019/2020)
Gąsiorek Joanna (Gj) (Guździoł) edukacja wczesnoszkolna, język angielski

klasa III A (2016/2019)

Klasa 1a (2019/2020)

Haladyn Łukasz (H) wychowanie fizyczne, edb

klasa G-III G (2000/2003)

Klasa G-III C (2002/2005)

klasa G-III A (2012/2015)

klasa VI C (2019/2020)

Hudzik Anna (Ha) edukacja wczesnoszkolna

klasa III C (2015/2018)

klasa II B (2019/2020)

Idzikowska Alicja (Id) język angielski

klasa G-III D (2015/2018)

klasa V E (2019/2020)

Jakubczyk Marzena (Jm) edukacja wczesnoszkolna klasa III A (2019/2020)
Jaszczyńska Patrycja (Jp) edukacja wczesnoszkolna, język angielski klasa III C (2019/2020)
Jędrzejewska Iwona (Jk) język polski, etyka

klasa G-III C (2000/2003)

klasa G-III D (2004/2007)

klasa G-III E (2007/2010)

klasa G-III B (2010/2013)

klasa G-III B (2014/2017)

Kaja Bożena (Kb) język polski

Klasa G-III E (2002/2005)

klasa G-III A (2005/2008)

klasa VIII B (2011/2019)

Kala Marek (Km) matematyka, informatyka

klasa G-III E (2000/2003)

klasa G-III F (2003/2006)

klasa G-III C (2005/2008)

klasa G-III D (2010/2013)

klasa G-III C (2015/2018)

klasa V C (2019/2020)

Karasińska Hanna (Ks) edukacja wczesnoszkolna klasa III D (2019/2020)
Kempska Ewa (Ke) matematyka

klasa G-III F (1999/2002)

Klasa G-III A (2002/2005)

klasa G-III A (2006/2009)

klasa G-III A (2011/2014)

klasa G-III C (2016/2019)

Klimaszewska Magdalena (Kl) chemia, biologia

klasa G-III D (2008/2011)

klasa G-III C (2012/2015)

klasa VIII A (2011/2019)

Kmiecik Adrianna (Ka) świetlica  
Kossok Paweł (Ko) muzyka klasa VIII B (2019/2020) (do sierpnia 2019)
Krawczyk Ewa (Kz) edukacja wczesnoszkolna

klasa III D (2015/2018)

klasa II C (2019/2020)

Kuchta Gabriela (Kg) język niemiecki, religia

klasa G-III C (2001/2004)

klasa G-III G (1999/2002)

klasa G-III B (2009/2012)

klasa G-III A (2014/2017)

Kuchta Krzysztof (Ku) wychowanie fizyczne

klasa G-III D (2003/2006)

klasa G-III E (2009/2012)

Kwapisz Jolanta (Kw) technika, matematyka, informatyka

klasa G-III C (1999/2002)

klasa G-III B (2003/2006)

klasa G-III D (2006/2009)

klasa G-III D (2009/2012)

klasa G-III B (2013/2016)

klasa VIII A (2019/2020)

Łykowska Anna (Ły) język polski klasa VI A (2019/2020)
Mądra Urszula (Md) informatyka, edukacja wczesnoszkolna

klasa G-III B (2008/2011)

klasa G-III B (2016/2019)

Matysek Iwona (Mt) język niemiecki

klasa G-III A (2009/2012)

klasa G-III D (2012/2015)

klasa G-III A (2016/2019)

Klasa 3b (2019/2020)

Matysiak Grażyna (Mk) historia, Wos

klasa G-III D (2016/2019)

klasa G-III G (2004/2007)

Modrzyńska Anna (Ma) edukacja wczesnoszkolna klasa II D (2019/2020)
Możdżanowska-Kordas Grażyna biologia klasa G-III A (2004/2007)
Mrugalska Kinga (Mg) edukacja wczesnoszkolna, język angielski klasa III E (2015/2018)
Nowińska Wioletta (Nw) wychowanie fizyczne

klasa G-III F (2001/2004)

klasa G-III F (2004/2007)

klasa G-III B (2007/2010)

klasa G-III C (2011/2014)

klasa VI B (2019/2020)

Pankalla Anna (Pa) język niemiecki, historia

klasa VIII C (2019/2020)

klasa G-III D (2011/2014)

Ratajczyk Alicja (Ra) język polski klasa VII B (2019/2020)
Rokita Marta psycholog szkolny  
Siwek Aneta (Si) język angielski

klasa V D (2019/2020)

klasa G-III A (2008/2011)

klasa G-III C (2013/2016)

Skorupa Mirosława (Sk) religia, wdżwr klasa VIII A (2019/2020)
Słupianek Izabela (Sł) świetlica, edukacja wczesnoszkolna Klasa 1c (2019/2020)
Sokołowska Iwona (So) język angielski klasa VIII C (2019/2020)
s. Stachów Małgorzata religia  
Staszewska Iwona (Se) pedagog szkolny  
Styrczewska Martyna (Sm) język angielski, matematyka klasa VI D (2019/2020) (do styczeń 2019)
Szewczyk Anna (S) wychowanie fizyczne  
Tomkowiak Paweł (To) historia, Wos, wdżwr

klasa G-III B (2000/2003)

klasa G-III E (2003/2006)

klasa G-III A (2007/2010)

klasa G-III A (2010/2013)

klasa G-III D (2014/2017)

klasa VIII B (2019/2020) (od września 2019)

Wieczorek Ewa (We) pedagog  
Wencek Antoni (Wa) technika, plastyka, informatyka

klasa G-III G (2001/2004)

klasa G-III E (2006/2009)

klasa G-III F (2010/2013)

Zaremski Artur (Zr) religia

klasa G-III E (2010/2013)

klasa G-III A (2015/2018)

Byli pracownicy
Eugenia Jakubczyk (Ja)  przyroda wicedyrektor do 2019r.
Frąszczak Jarosław (Fr) wychowanie fizyczne

klasa G-III H (1999/2002)

Klasa G-III G (2002/2005)

Patacz Maria (Pm) technika  
Niełacna Agnieszka (Na) matematyka  
Mamys Anna język angielski  
Maciejewska Magdalena (Mj) plastyka  
Kułak Grażyna s.Hiacenta (s.Ha) religia  
Kaczmarek Krzysztof język angielski  
Korczak Anna edukacja wczesnoszkolna  
Wencek Małgorzata edukacja wczesnoszkolna  
Drożdż - Zając Dorota (Dr) edukacja wczesnoszkolna klasa III B (2015/2018)
Grzejszczyk Elżbieta s.Kanizja religia  
Jakubowski Rafał (Rj) fizyka  
Komorowska Hanna (Ka) fizyka

klasa G-III F (2000/2003)

klasa G-III C (2004/2007)

klasa G-III D (2007/2010)

Staszewska Beata (Sb) biblioteka  
Sztukowski Stanisław (Sz) muzyka  

Chlebowicz Irena (chl)

matematyka

klasa G-III A (1999/2002)

Klasa G-III B (2002/2005)

klasa G-III D (2005/2008)

Kiereta Przemysław biologia

klasa G-III B (1999/2002)

Klasa G-III F (2002/2005)

Mazurek Ewa chemia

klasa G-III E (1999/2002)

Klasa G-III D (2002/2005)

klasa G-III B (2005/2008)

Gabryś Beata język polski

klasa G-III A (2001/2004)

klasa G-III B (2004/2007)

klasa G-III C (2008/2011)

klasa G-III A (2013/2016)

Hoffman-Jokiel Anna informatyka klasa G-III E (2001/2004)
Drzewicz Ewa (De) Świetlica