Smaller Default Larger

Poczet Sztandarowy

Poczet


Chorąży - ...

Asysta - ....
....

 





 

a

Zespół "AKCJA

Zespół - AKCJA

... (3c) i ... (3a)

osiągnięcia:

I miejsce w Finałach Mistrzostw SZS Województwa Wielkopolskiego
w Aerobiku Drużynowym
w latach 2017 i 2018


 

 

a

Aleksandra Kowalińska - uczennica Klasy 3a

Aleksandra Kowalińska

wychowawca - Iwona Matysek

średnia ocen - 5,00
zachowanie - bardzo dobre

- II miejsce w Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II Udział w szkolnym etapie konkursu „Poliglota”;
- Udział w Konkursie Wiedzy o Świętym Patryku z języka angielskiego;
- Występ w konkursie kolęd w Kobylej Górze;
- Dwukrotny udział w etapie szkolnym Konkursu Ortograficznego;
- Udział w szkolnym konkursie z języka angielskiego o tematyce Świąt Bożego Narodzenia;
- Występ muzyczny na rzecz hospicjum „Pola Nadziei”;
- liczne występy muzyczne na szkolnych i pozaszkolnych uroczystościach, akademiach i koncertach.


 

a

Antonina Manikowska - uczennica Klasy 3a

Antonina Manikowska

wychowawca - Iwona Matysek

średnia ocen - 5,06
zachowanie - wzorowe

- Udział w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego w latach 2017/2018 oraz 2018/2019 ;
- II miejsce w etapie szkolnym „Złota Żaba” z języka polskiego i literatury w roku szkolnym 2018/2019;
- Udział w szkolnym etapie „Mistrz Ortografii” w roku szkolnym 2016/2017; 
- III miejsce w szkolnym konkursie z języka angielskiego o tematyce Świąt Bożego Narodzenia;
- III miejsce w Konkursie Wiedzy o Janie Pawle II;
- Pełnienie funkcji łącznika klasowego z biblioteką szkolną - przez trzy lata; 
- Zaangażowanie w pracę szkolnego wolontariatu;
- czynny udział w 26. Finale WOŚP; 
- Występ muzyczny na rzecz hospicjum „Dobry Samarytanin” w latach 2017 i 2018; 
- Aktywna praca na rzecz klasy Liczne występy muzyczne na szkolnych i pozaszkolnych uroczystościach, akademiach i koncertach.

 

a

Marta Mieszała - uczennica Klasy 3a

Marta Mieszała

wychowawca - Iwona Matysek

średnia ocen - 5,00
zachowanie - bardzo dobre

- I miejsce w Powiatowych Zawodach w siatkówce w latach 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019; 
- Liczne udziały w zawodach sportowych; 
- II miejsce w Powiatowym Konkursie Kolęd i Pastorałek - rok 2019; 
- II miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Chrześcijańskiejw Przygodzicach – rok 2018;
- I miejsce w Powiatowym Konkursie Piosenki Pisanej Wierszem w Ostrowie Wielkopolskim – rok 2018; 
- II miejsce w Dniach Kultury Szkolnej 2017 w kategorii „solo” oraz I miejsce w kategorii –„zespół”; 
- II miejsce w Dniach Kultury Szkolnej 2018 w kategorii „zespół” oraz II miejsce w kategorii – „solo”;
- Udział w Turnieju Piłki Siatkowej w Blankenburgu;
- Występ muzyczny na rzecz hospicjum „Dobry Samarytanin” w latach 2016,2017 i 2018;
- Udział w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2018/2019;
- Udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy 2017/2018, 2018/2019;
- liczne występy instrumentalne na szkolnych i pozaszkolnych uroczystościach, akademiach i koncertach;
- Uczennica utalentowana muzycznie, co potwierdziła występując podczas licznych uroczystości.
 
a

Aleksandra Sauer - uczennica Klasy 3a

Aleksandra Sauer

wychowawca - Iwona Matysek

średnia ocen - 5,50
zachowanie - wzorowe

- Udział w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego 2018/2019
- Udział w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego 2017/2018
- Udział w etapie szkolnym Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019
- I miejsce w „Złotej Żabie” z matematyki
- I miejsce w konkursie z informatyki
- II miejsce w Dniach Kultury Szkolnej 2017/2018 w kategorii „instrumentalnej”
- VII m-ce w Finale Mistrzostw Rejonu Kaliskiego SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt
 
- I m-ce w Mistrzostwach Powiatu Ostrzeszowskiego SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2016/2017,2017/2018, 2018/2019
- Mistrz Ortografii w szkole 2016/2017
- Wicemistrz Ortografii w szkole 2017/2018
- Udział w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy - 2019
- III miejsce w Konkursie Piosenki Chrześcijańskiej w Przygodzicach
- Udział w II etapie konkursu „Poliglota”
- Udział w rozgrywkach ligowych młodziczek w piłce siatkowej halowej 2017/2018
- Udział w rozgrywkach ligowych młodziczek w piłce siatkowej plażowej 2017/2018
- liczne występy instrumentalne na szkolnych i poza szkolnych uroczystościach, akademiach i koncertach.
 
a

Martyna Skrobacz - uczennica Klasy 3a

Martyna Skrobacz

wychowawca - Iwona Matysek

średnia ocen - 5,06
zachowanie - bardzo dobre

- VII m-ce w Finale Mistrzostw Rejonu Kaliskiego SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt;
- I m-ce w Mistrzostwach Powiatu Ostrzeszowskiego SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2016/2017,2017/2018, 2018/2019.





 

a

Michał Więcek - uczeń Klasy 3a

Michał Więcek

wychowawca - Iwona Matysek

średnia ocen - 5,33
zachowanie - wzorowe

- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Historycznego (2018/2019);
- Finalista Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego (2018/2019);
- Lolek 2019 - Młody Pitagoras;
- Lolek 2019 – Humanista Roku;
- III miejsce w Turnieju Rejonowym Koszykówki;
- Przewodniczący klasy w roku szkolnym 2018/2019;
- Członek Szkolnego Pocztu Sztandarowego na zakończenie klas 3 w roku szkolnym 2017/2018;
- Liczny udział w konkursach przedmiotowych na szczeblu szkolnym i powiatowym;
- Udział w „Wolnym Mieście” jako wolontariusz;
- Występ wokalny na rzecz hospicjum „Pola Nadziei” w roku szkolnym 2016/2017.
 
a

Weronika Głownia - uczennica Klasy 3b

Weronika Głownia

wychowawca - Urszula Mądra

średnia ocen - 5,50
zachowanie - wzorowe

- asysta pocztu sztandarowego
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Fizycznym dla klas I w roku szkolnym 20016/2017
- I miejsce w Szkolnym Konkursie Fizycznym dla klas II w roku szkolnym 20017/2018
- Laureatka konkursu „Tajemnice słonecznych promieni” pod patronatem Centrum Nauki EC1 w Łodzi
- II miejsce w Finale VII Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego i Języka Angielskiego „Poliglota” w roku szkolnym 2018/2019
- rokroczny udział w akcji WOŚP praca na rzecz klasy i szkoły wysoka kultura osobista

 

 

a

Martyna Kałużna - uczennica Klasy 3b

Martyna Kałużna

wychowawca - Urszula Mądra

średnia ocen - 5,50
zachowanie - wzorowe

- I miejsce w Finale Mistrzostw SZS Województwa Wielkopolskiego w Aerobiku Drużynowym w roku szkolnym 2016/2017
- praca na rzecz klasy i szkoły wysoka kultura osobista




 

 

 

a

Norbert Pala - uczeń Klasy 3b

Norbert Pala

wychowawca - Urszula Mądra

średnia ocen - 5,94
zachowanie - wzorowe

- chorąży pocztu sztandarowego w latach 2017/2018 i 2018/2019
- udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego w roku szkolnym 2018/2019
- zastępca przewodniczącego klasy w roku szkolnym 2016/2017
- przewodniczący klasy w roku szkolnym 2017/2018
- laureat szkolnego plebiscytu Lolki 2017 w kategorii „Mistrz Savoir – Vivre”
- trzykrotny laureat szkolnego plebiscytu Lolki 2019 w kategoriach: „ Geograf Roku”, „Mistrz Savoir – Vivre” oraz „Uczeń Roku”
- laureat konkursu „Tajemnice słonecznych promieni” organizowanego przez Centrum Nauki EC1 w Łodzi
- IV miejsce w konkursie astronomicznym „Patrząc w niebo”
- III – IV miejsce w Finale Rejonu Kaliskiego w Piłce Koszykowej Chłopców 26.03.2019
- I miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu Ostrzeszowskiego SZS w Piłce Koszykowej Chłopców w roku szkolnym 2018/2019
- nieoceniony organizator życia klasy i szkoły
- wzór sumienności i rzetelności w spełnianiu powierzonych zadań wzorowa kultura osobista.
 
 
a

Joanna Rajewska - uczennica Klasy 3b

Joanna Rajewska

wychowawca - Urszula Mądra

średnia ocen - 5,72...
zachowanie - wzorowe

- asysta pocztu sztandarowego
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Fizycznym dla klas I w roku szkolnym 2016/2017
- III miejsce w Szkolnym konkursie geograficznym dla klas I „GEO – MAT”w roku szkolnym 2016/2017
- II miejsce w Szkolnym konkursie plastycznym „Stop depresji” w roku szkolnym 2016/2017
- I miejsce w Gminnym konkursie plastycznym „Zaczytani w Ostrzeszowie” w roku szkolnym 2017/2018
- I miejsce w Szkolnym konkursie na najciekawszy projekt strony internetowej w roku szkolnym 2017/2018
- III miejsce w Szkolnym Konkursie Fizycznym dla klas II w roku szkolnym 2017/2018
 
- II miejsce w szkolnym konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną „Savoir – Vivre a telefony komórkowe”
- Wyróżnienie w IX Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego Południowej Wielkopolski w roku szkolnym 2018/2019
- III miejsce w Finale Powiatowego Konkursu Języka Niemieckiego i Języka Angielskiego „Poliglota” w roku szkolnym 2018/2019
- laureatka szkolnego plebiscytu Lolki 2019 w kategorii „Lingwista Roku” oraz „Szkolny Picasso”
- aktywny udział w życiu klasy
- wzorowe wywiązywanie się z powierzonych zadań,
- wysoka kultura osobista

 
a

Martyna Przemusiała - uczennica Klasy 3b

Martyna Przemusiała

wychowawca - Urszula Mądra

średnia ocen - 5,00
zachowanie - wzorowe

- przewodnicząca klasy w latach 2016/2017, 2018/2019 zastępca przewodniczącego klasy w roku szkolnym 2017/2018 I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w Blankenburgu w latach 2016, 2017, 2018
- VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w roku 2018
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrzeszowskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt 24.05.2018
- I miejsce w Finale Mistrzostw Powiatu Ostrzeszowskiego w Plażowej Piłce Siatkowej Dziewcząt 15.05.2019
 
- V miejsce w Finale Mistrzostw Rejonu Kaliskiego SZS w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt 13.12.2018
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrzeszowskiego SZS w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt 14.11.2018
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrzeszowskiego w Drużynowym Badmintonie Dziewcząt 2.11.2017
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrzeszowskiego SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt 18.03.2019
- VII miejsce w Finale Mistrzostw Rejonu Kaliskiego SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt 23.03.2019
- laureatka szkolnego plebiscytu Lolki 2019 w kategorii „Sportowiec Roku”
- kreatywna organizatorka życia klasy
- wysoka kultura osobista

 

a

Paulina Zając - uczennica Klasy 3b

Paulina Zając

wychowawca - Urszula Mądra

średnia ocen - 5,11
zachowanie - wzorowe

- udział w etapie rejonowym Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego w latach 2017/2018, 2018/2019
- II miejsce w Szkolnym konkursie z czasowników nieregularnych z j. angielskiego w roku szkolnym 2017/2018
- I miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w Blankenburgu w latach 2016,2017,2018
- I miejsce w XXIII Memoriale im. Józefa Krakowskiego w Sycowie w roku 2018
- VI miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt w roku 2018
- I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Ostrzeszowskiego SZS w Piłce Siatkowej Dziewcząt 18.03.2019
- V miejsce w Mistrzostwach SZS w 1 Województwa Wielkopolskiego w Piłce Siatkowej w roku szkolnym 2016/2017
- praca na rzecz klasy

 

a

Marlena Smug - uczennica Klasy 3c

Marlena Smug

wychowawca - Ewa Kempska

średnia ocen - 5,89
zachowanie - wzorowe

- przewodnicząca szkoły 2018/19
- wiceprzewodnicząca szkoły 2017/18
- przewodnicząca klasy 2018/19
- wiceprzewodnicząca klasy 2017/18
- skarbnik klasowy 2016/17, 2017/18
- laureatka konkursu Poliglota 2018/19
- I miejsce w szkolnym konkursie chemicznym 2018/19
- mistrz Ortografii klas II 2017/18
- I miejsce w Olimpiadzie Polonistycznej 2018/19
- III miejsce w konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną Savoir - vivre a telefony komórkowe 2017/18
- III miejsce w konkursie językowym Scrabble Auf Deutsch 2018/19
- II miejsce w konkursie wiedzy o Janie Pawle II 2016/17
- I miejsce w szkolnym konkursie fizycznym 2018/2019
- częste prowadzenie apeli i innych uroczystości
- aktywne uczestnictwo w samorządzie szkolnym bardzo wysoka kultura osobista.

 

a

Olga Kosmala - uczennica Klasy 3c

Olga Kosmala

wychowawca - Ewa Kempska

średnia ocen - 5,44
zachowanie - wzorowe

- czynny udział w wolontariacie szkolnym
- funkcja przybocznej w 2. Ostrzeszowskiej Drużynie Harcerek „Cisówka” im. Olgi Małkowskiej
- finalistka konkursu językowego Poliglota rok szkolny 2018/2019
- I miejsce w Olimpiadzie Polonistycznej rok szkolny 2018/2019
- III miejsce w konkursie na najciekawszą prezentację multimedialną Savoir-vivre a telefony komórkowe rok szkolny 2017/2018
- III miejsce w konkursie językowym Scrabble auf Deutsch rok szkolny 2018/2019
- bardzo wysoka kultura osobista



 

a

Natalia Świtoń - uczennica Klasy 3c

Natalia Świtoń

wychowawca - Ewa Kempska

średnia ocen - 5,17
zachowanie - wzorowe

- przewodnicząca klasy 2017/2018;
- mistrzostwo powiatu ostrzeszowskiego w sztafecie pływackiej dziewcząt 2016/2017;
- mistrzostwo powiatu ostrzeszowskiego w piłce siatkowej dziewcząt 2016/2017, 2017/2018, 2018/2019; 
- mistrzostwo powiatu w piłce siatkowej plażowej 2017/2018, 2018/2019;
- II miejsce w konkursie wiedzy o Janie Pawle II;
- bardzo wysoka kultura osobista.




 

a

Julia Sińczuk - uczennica Klasy 3c

Julia Sińczuk

wychowawca - Ewa Kempska

średnia ocen - 5,22
zachowanie - wzorowe

- I miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej 2017/2018

- I miejsce w zawodach powiatowych w piłce siatkowej 2018/2019

- VI miejsce w zawodach ogólnopolskich w piłce siatkowej w 2018 roku

bardzo wysoka kultura osobista.





 

a

Aleksandra Błaszczyk - uczennica Klasy 3c

Aleksandra Błaszczyk

wychowawca - Ewa Kempska

średnia ocen - 5,33
zachowanie - wzorowe

- V miejsce w Mistrzostwach Województwa w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt 2017/18, 2018/19
- II miejsce w Mistrzostwach Powiatu w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt 2016/17, 2017/18, 2018/19
- II miejsce Mistrzostwach Rejonu w Badmintonie Drużynowym Dziewcząt 2017/18, 2018/19 - awans do finałów wojewódzkich
- I miejsce Mistrzostwach Powiatu w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2016/17, 2017/18, 2018/19
- V miejsce Mistrzostwach Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt 2016/17, 2017/18, 2018/19
- I miejsce Mistrzostwach Powiatu w Piłce Plażowej Dziewcząt 2017/18, 2018/19
- II miejsce Mistrzostwach Powiatu w Piłce Plażowej Dziewcząt 2016/17
 
- I miejsce Mistrzostwach Powiatu w Pływaniu Sztafetowym Dziewcząt 2016/17 - awans do etapu wojewódzkiego
- VI miejsce na XXIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Siatkowej Dziewcząt 2018
- III miejsce w Indywidualnych Mistrzostwach Powiatu w rzucie oszczepem 10.05.2018r.
- bardzo wysoka kultura osobista. .
 
a

Stella Kramarczyk - uczennica Klasy 3c

Stella Kramarczyk

wychowawca - Ewa Kempska

średnia ocen - 5,22
zachowanie - wzorowe

- Czynny udział w wolontariacie szkolnym Funkcja przybocznej w 2 Ostrzeszowskiej Drużynie Harcerek „Cisówka” im. Olgi Małkowskiej
- członkini samorządu szkolnego
- przewodnicząca klasy w roku szkolnym 2016/17
- bardzo wysoka kultura osobista.
- Lolek w kategorii „Wolontariusz Roku”.






 

a

Gabriela Mrugalska - uczennica Klasy 3c

Gabriela Mrugalska

wychowawca - Ewa Kempska

średnia ocen - 5,17
zachowanie - wzorowe

- I miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Aerobiku Grupowym 5.04.2017r.
- I miejsce w Finale Województwa Wielkopolskiego w Aerobiku Grupowym 24.04.2018r.
- II miejsce w Finale 1. ligi Województwa Wielkopolskiego w Aerobiku Grupowym 27.03.2019r.
- bardzo wysoka kultura osobista





 

 

a

Patryk Hyłka - uczeń Klasy 3c

Patryk Hyłka

wychowawca - Ewa Kempska

średnia ocen - 5,00
zachowanie - wzorowe

- Przyboczny w 7 Ostrzeszowskiej Drużynie Harcerzy „Wilki” im. Rotmistrza Witolda Pileckiego
- Nienaganna kultura osobista





 
 
a

Justyna Ignor - uczennica Klasy 3d

Justyna Ignor

wychowawca - Grażyna Matysiak

średnia ocen - 5,06
zachowanie - wzorowe

- aktywne uczestnictwo w życiu klasy,

- sumienne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań,

- obowiązkowa i odpowiedzialna,

- kultura osobista na bardzo wysokim poziomie.







 
a

Wiktoria Nowacka - uczennica Klasy 3d

Wiktoria Nowacka

wychowawca - Grażyna Matysiak

średnia ocen - 5,17
zachowanie - wzorowe

- godne reprezentowanie imienia klasy i szkoły w różnych zawodach sportowych na wysokich szczeblach:
- III m-ce w Finale Mistrzostw Wielkopolski SZS w Drużynowych Biegach na Orientacje,
- I m-ce Mistrzostwa Powiatu Ostrzeszowskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych,
- III m-ce w Mistrzostwach Powiatu Ostrzeszowskiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych Dziewcząt
- III m-ce Mistrzostwa Powiatu Ostrzeszowskiego SZS w Drużynowych Szachach
- III m-ce w Wielkopolskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej,
- I m-ce w Biegach na Orientacje na 100 – lecie Niepodległości,
- pomoc sędziowska w 3 – boju,
- zastępca przewodniczącej klasy,
- organizatorka wielu imprez klasowych,
- zaangażowana w wiele akcji szkolnych i pozaszkolnych,
- sumienne wykonywanie powierzonych zadań,

 

 

a

Igor Potyrała - uczeń Klasy 3d

Igor Potyrała

wychowawca - Grażyna Matysiak

średnia ocen - 5,22
zachowanie - wzorowe

- reprezentowanie szkoły w różnych konkursach,
- udział w Olimpiadzie Języka Rosyjskiego,
- udział w konkursie „Kangur Matematyczny”,
- udział w Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego „Poliglota”,
- kultura osobista na bardzo wysokim poziomie,
- zaangażowanie w życie klasy,
- sumienne wykonywanie powierzonych zadań.



 
 
a

Sylwia Wysota - uczennica Klasy 3d

Sylwia Wysota

wychowawca - Grażyna Matysiak

średnia ocen - 5,78
zachowanie - wzorowe

- finalistka Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego,
- udział w etapach rejonowych Wojewódzkich Konkursów: Biologicznego, Matematycznego,
- udział w konkursie „Kangur Matematyczny”,
- udział w Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego „Poliglota”,
- reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych:
- IV m-ce w Mistrzostwach Powiatu Ostrzeszowskiego SZS w Drużynowym Tenisie Stołowym Dziewcząt, - aktywna praca w Wolontariacie,
- niezwykle sumienne wykonywanie powierzonych zadań,
- organizatorka życia klasy,
- pomoc w organizacji wielu imprez klasowych,
- zaangażowana w pomoc koleżeńską,
- uczennica bardzo obowiązkowa, odpowiedzialna i punktualna,
- kultura osobista na bardzo wysokim poziomie.

 

a