Smaller Default Larger

Klasa 3a - 1999/2002

Wychowawca:

    Irena Chlebowicz

  1. Justyna Antoniewicz
  2. Alina Banaś 
  3. Łukasz Białkowski 
  4. Marcin Błoch 
  5. Iwona Bochen 
  6. Daniel Broda 
  7. Kinga Cempel 
  8. Dominika Ciepłucha 
  9. Agnieszka Fabrowska 
  10. Hubert Jędrzejewski 
  11. Tomasz Krupa 
  12. Łukasz Kuna 
  13. Michał Mach 
  14. Marta Michałowicz 
  15. Grzegorz Niełacny
  16. Łukasz Niewiejski
  17. Łukasz Nowak 
  18. Agnieszka Ociepka 
  19. Maciej Olszański 
  20. Magdalena Senda
  21. Łukasz Jarosz
  22. Ewelina Matyjaszczyk 
  23. Karol Urban 
 

wychowawca:

   Przemysław Kiereta

  1. Cyba Łukasz
  2. Dolata Radosław
  3. Domagalski Nikodem
  4. Drożak Milena
  5. Fabrowska Ilona
  6. Franek Katarzyna
  7. Gąbka Paulina
  8. Golicka Maria
  9. Jagodziński Jakub
  10. Jaszczyński Tomasz
  11. Kobiela Kamila
  12. Krallmann Michael
  13. Krzyżanowska Agnieszka
  14. Lach Agnieszka
  15. Lorych Monika
  16. Nieswadba Dagmara
  17. Niżnik Paulina
  18. Rogala Emilia
  19. Szczypkowski Karol
  20. Świtoń Karol
  21. Wilgocka Sandra
  22. Wencek Mariusz
  23. Wolny Rafał
  24. Zając Hanna
 

wychowawca:

    Jolanta Kwapisz

  1. Barczyk Katarzyna
  2. Bąk Wojciech
  3. Berski Mateusz
  4. Binkowska Karol
  5. Cudniewicz Hubert
  6. Cwojdzińska Paulina
  7. Dąbrowski Adrian
  8. Dziurla Piotr
  9. Fiołka Bartosz
  10. Grzesik Natalia
  11. Haśkiewicz Kamil
  12. Harabasz Mateusz
  13. Kania Łukasz
  14. Kałuża Emilia
  15. Kiełbik Kinga
  16. Kulawiak Zuzanna
  17. Kułak Ewa
  18. Kuna Emilia
  19. Leśna Paulina
  20. Leśny Mateusz
  21. Łacina Rafał
  22. Mazur Ewelina
  23. Przybył Agnieszka
  24. Stawski Robert
  25. Sikora Michał
  26. Szulc Ilona
  27. Uryn Mariusz
  28. Wieczorek Anna
  29. Wieczorek Robert

 

 

 

wychowawca:

    Kornelia Cempel

  1. Adamska Magdalena
  2. Bednarek Mateusz
  3. Biel Agnieszka
  4. Chwalisz Szymon
  5. Gagatek Malwina
  6. Golas Łukasz
  7. Góra Grzegorz
  8. Grabalski Remigiusz
  9. Jendrusik Małgorzata
  10. Jedrzejewska Agnieszka
  11. Kałuża Dawid
  12. Kątna Marika
  13. Klóska Agnieszka
  14. Kluczyk Jakub
  15. Koźbielski Szymon
  16. Łakoma Karolina
  17. Machaj Grzegorz
  18. Malewski Dominik
  19. nasiadek Jakub
  20. Polus Roksana
  21. Pomorska Marzena
  22. Reif Michał
  23. Tomaszewski Norbert
  24. Tulik Magdalena
  25. Skrobacz Angelika
  26. Wrońska Izabela
  27. Zawierta Jarosław

 

wychowawca:

     Ewa Mazurek

  1. Bednarek Anna
  2. Fras Dominika
  3. Golus Szymon
  4. Grzesik Aleksander
  5. Guzenda Łukasz
  6. Haśkiewicz Kinga
  7. Jokiel Marta
  8. Kaczmarek Natalia
  9. Król Anna
  10. Kusińska Kamila
  11. Niewiejska Marta
  12. Ogórkiewicz Jarosław
  13. Patacz Karolina
  14. Raczyński Michał
  15. Sosnowski Łukasz
  16. strzelecki Rafał
  17. Szymczak Remigiusz
  18. Śródka Robert
  19. Wiśniewska Kinga
  20. Wróbel Aneta

wychowawca:

    Ewa Kempska

  1. Bury Sławomir
  2. Chwalisz Mateusz
  3. Chwalisz Michał
  4. Cichoń Anna
  5. Czech Damian
  6. Dzierla Łukasz
  7. Goncerzewicz Michał
  8. Grajczyk Karolina
  9. Grzebieniuk Michał
  10. Janicka Ilona
  11. Karnicka Karolina
  12. Kaźmierczak Anna
  13. Kłosiński Stanisław
  14. Konarska Dominka
  15. Łamacz Jarosław
  16. Matysiak Damian
  17. Maciaczyk Wojciech
  18. Ogórkiewicz Izabela
  19. Olechnowicz Sandra
  20. Pawlak Justyna
  21. Pelc Artur
  22. Pietrzykowska Justyna
  23. Półtorak Małgorzata
  24. Raczyński Mateusz
  25. Stasiak Agnieszka
  26. Tomaszewski Jakub
  27. Trzciński Tomasz
  28. Wawrzynowicz Michał

wychowawca:

    Gabriela Szymańska (Kuchta)

  1. Adamski Mateusz
  2. Bacik Iwona
  3. Bilska Katarzyna
  4. Guder Miłosz
  5. Ghun Marcin
  6. Jakóbczak Malwina
  7. Jarosik Aldona
  8. Kałwiński Marcin
  9. Korczak Kamil
  10. Król Karolina
  11. Kunze Jakub
  12. Kużaj Sławomir
  13. Michalak Iwona
  14. Mrugalska Longina
  15. Nieruchalska Ewelina
  16. Mentel Bożena
  17. Płonka Radosław
  18. Rutkowska Małgorzata
  19. Smolarek Natalia
  20. Stach Jerzy
  21. Stach Leszek
  22. Strączkowska Marta
  23. Szewczyk Radosław
 
 

wychowawca:

    Jarosław Frąszczak

  1. Adamczewski Dawid
  2. Bury Piotr
  3. Cepa Zbigniew
  4. Działak Przemysław
  5. Franikowski Arkadiusz
  6. Garncarek Justyna
  7. Jędrzejak Łukasz
  8. Kobielski Krystian
  9. Kuczkowiak Konrad
  10. Malinowski Grzegorz
  11. Mazur Paweł
  12. Nawrocka Magdalena
  13. Nowacka Katarzyna
  14. Liśniewicz Beata
  15. Rachunek Agnieszka
  16. Rybczyński Mateusz
  17. Syfryd Iwona
  18. Sznajder Manuela
  19. Tworek Daniel
  20. Urban Kinga
  21. Wala Katarzyna
  22. Wielkopolan Robert