• 4.jpg
  • 2.jpg
  • 5.jpg
  • 3.jpg

Mitologia do działania skłania - tak można krótko powiedzieć, patrząc na pomysłowe wystąpienia uczniów klasy 5, którzy wcielili się w role greckich bogów i herosów. Na szczególne wyróżnienie zasługują nie tylko talent i zaangażowanie w przygotowanie swojej roli, ale także piękne kostiumy, odpowiednio dobrane atrybuty i elementy scenografii.
Dzięki Wam możemy na chwilę przenieść się na grecki Olimp i posłuchać interesujących opowieści, które zapełniają karty mitologii.

Filmiki nagrane przez uczniów klasy 5 to jeden z ciekawszych sposobów na wypełnienie czasu wolnego i jednocześnie poszerzenie wiedzy na temat mitologii greckiej.
WIELKIE BRAWA DLA AKTORÓW!

Wojownicza bogini mądrości - Atena

Pomysłowa Ariadna

Ariadna,która pomogła Tezeuszowi pokonać Minotaura

Afrodyta - bogini miłości i piękna