Smaller Default Larger
  • 4.jpg
  • 2.jpg
  • 1.jpg
  • 3.jpg
  • 5.jpg

Dzień Edukacji Narodowej to święto nie tylko nauczycieli, ale całej społeczności szkolnej. To dzień wyjątkowy,  kiedy składamy życzenia wytrwałości  i cierpliwości do dalszej, nie zawsze łatwej pracy. 
Aby uczcić ten dzień klasa 3 "e" pod opieką wychowawczyni p. Kingi Mrugalskiej oraz uczniowie z klas gimnazjalnych pod opieką p. Doroty Graf- Kierety, przygotowały apel w formie przedstawienia, dzieci z klasy 3 "e" zachwyciły tańcami, recytacją wierszy oraz prezentacją wokalną , a młodzież gimnazjalna wspaniałą sztuką teatralną. Dodatkową niespodzianką był rewelacyjny występ podczas przedstawienia nauczyciela p. Artura Zaremskiego, który zaskoczył wszystkich ogromnym talentem aktorskim.
Podczas apelu głos zabrali Pani i Pan Dyrektor oraz przedstawicielki Rady Rodziców, przekazując najlepsze życzenia wszystkim pracownikom szkoły. 

Kinga Mrugalska (Mg)